0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 25-07-2022
Істотні умови кредиту

Позика онлайн на карту


Позики на карту онлайн відносяться до найпопулярніших і часто використовуваних сервісів в інтернеті, що й не дивно, адже люди розкривають для себе безліч переваг подібних ресурсів. Завдяки Credit Lite (creditlite.com.ua) можна з мінімальними тимчасовими витратами в будь-який час і в будь-який день отримати гроші в позику на карту і насолоджуватися можливістю купити все, що необхідно. Згаданий сервіс має високий рівень видачі позик онлайн, тому тут легко отримати позику без відмови на суму до 10 тис. грн. Природно, що такий значний кредит на карту доступний перевіреним користувачам, які вже довели свою свідомість і платоспроможність.

Новачки можуть отримати позику онлайн на карту на суму до 5 тис. грн. Необхідно відзначити, що отримати позику без відсотків неможливо, а сама сума відсотків залежить від початкового кредиту і термінів повернення. Для того, щоб успішно користуватися коштами,не потрібно бігти в банківську установу або телефонувати друзям з незручним проханням позичити кошти, адже займ онлайн оформляється з дому (з будь-якої точки України) і не вимагає зайвих витрат.

Особливості отримання позики на карту

Незважаючи на всю легкість процедури отримання позики онлайн на карту, сервіс має свої вимоги, які залишаються незмінними незалежно від ситуацій. Користувач повинен бути громадянином України, мати паспорт та ідентифікаційний код. Базовою умовою для отримання онлайн позики також є наявність карти будь-якого банку країни. Природно, наявність мобільного телефону, імейл і доступу до інтернету є обов'язковими для отримання позики. Підписання кредитної угоди відбувається в автоматичному режимі, а після заповнення анкети та отримання позитивної відповіді на надання позики до зарплати, користувач може знайти офіційний документ в Особистому кабінеті на сайті Credit Lite.

До особливостей співпраці також необхідно віднести неможливість оформлення позики під 0 відсотків в телефонному режимі. Пропоновані позики онлайн без відмови видаються в інтернеті, адже в такому випадку виключається можливість появи помилки в результаті людського фактора, а всі звернення коректно фіксуються. Позики онлайн переводяться на карту, тому час очікування переказу коштів зведено до мінімального (5-6 хвилин).

Позика онлайн на карту: процедура оформлення

Сам процес оформлення позики на карту без дзвінків дуже простий, адже людині необхідно лише заповнити анкетні дані. Для початку слід перейти на сайт creditlite.com.ua і слідувати вказівкам. Якщо громадянин країни хоче отримати позику на карту без відмови, тоді йому необхідно уважно вводити тільки правдиву інформацію. Після завершення реєстрації, користувачеві слід заповнити всі поля в розділах, що стосуються персональних даних, адреси, зайнятості. Верифікувати банківську карту також дуже важливо, адже в іншому випадку взяти позику на карту онлайн буде неможливо. Додаткові контактні дані також можуть знадобитися, особливо, якщо людина хоче займ з поганою кредитною історією. В цілому на отримання позики на карту онлайн людина витратить більше півгодини. Повернути гроші можна також в онлайн режимі або ж за допомогою спеціальних оффлайн сервісів (банк або через термінали самообслуговування).

Що може бути причиною відмови по позиці в Credit Lite?

У тому випадку, якщо користувач хоче скористатися послугами порталу Credit Lite і взяти позику онлайн, йому необхідно дотримуватись деяких правил:

  • - Всі дані повинні відповідати дійсності, адже система проводить перевірки;
  • - Анкетні дані повинні бути максимально заповнені, інакше взяти позику на карту буде складно;
  • - Наявність прострочених і непогашених позик онлайн також надасть поганий вплив на прийняття рішення про видачу кредиту.

 

Людина може спокійно отримувати позику на карту цілодобово, адже система працює без вихідних і перерв, але успішна співпраця можлива тільки в разі свідомості користувача. Незважаючи на те, що здійснюється займ без дзвінків, в разі виявлення порушень, кредит виданий не буде. Не можна також отримати позику онлайн на надмірно тривалий термін.