0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 25-07-2022
Істотні умови кредиту

Питання та відповіді


Все, що Вам потрібно - заповнити форму заявки на нашому сайті. Для цього достатньо 15 хвилин. Після отримання заявки протягом 5 хвилин ми повідомляємо Вас про рішення, а через 5 хвилин гроші будуть відправлені на Вашу банківську платіжну картку.
Отримати гроші до 5 000 гривень (перший кредит) може будь-який громадянин України, який досяг 21-річного віку. Достатньо мати доступ до інтернету та діючу банківську платіжну картку.
Для оформлення заявки при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер, банківську платіжну картку, вказати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
Після отримання позитивного рішення за кредитом у Вашому Особистому кабінеті буде доступним для друку Кредитний договір та Анкета на отримання кредиту.
Для швидкого опрацювання Вашої заявки та збереження конфіденційної інформації ми приймаємо заявки, оформлені тільки в електронному вигляді на нашому сайті
Ми здійснюємо видачу грошей на банківську платіжну картку
Як тільки ми погодимо заявку, Ви автоматично отримаєте SMS-повідомлення на номер мобільного телефону, який Ви залишали під час реєстрації. Додатково інформація буде розміщена у Вашому особистому кабінеті на сайті CreditLite.
Щоб повернути гроші, Ви можете скористатися одним із трьох існуючих варіантів
Так, Ви можете будь-коли достроково повернути гроші зі сплатою відсотків за фактичний час користування грошима.
Так, ми надаємо можливість продовжити строк користування грошима, однак на термін, що не перевищує період користування існуючим кредитом. Перед продовженням строку Вам необхідно сплатити відсотки за користування грошима за попередній період та здійснити оплату за продовження терміну.
Ми надаємо в кредит нову суму грошей за умови повернення попередньо виданої суми грошей та оплати відсотків за користування.
Ми просимо Вас бути передбачливими при виборі терміну користування грошима. Так ви уникнете зайвих витрат. У разі несвоєчасного повернення грошей Ви платите додаткові штрафні відсотки від суми заборгованості Звертаємо також Вашу увагу на те, що Ви маєте можливість продовжити термін дії кредиту.
Передані в CreditLite персональні дані для отримання грошей цілковито конфіденційні. Ми несемо відповідальність за нерозголошення персональних даних, отриманих від Вас, згідно з чинним законодавством України. Відповідно до політики безпеки, надання персональних даних здійснюється на сайті з використанням шифрування, що відповідає вимогам найсучасніших правил інформаційної безпеки. Більш докладно...
Зазвичай немає однієї причини, з якої дається відмова на отримання грошей. Система автоматично враховує сукупність внесених даних та їх достовірність. Для мінімізації відмови треба максимально повно заповнити заявку на оформлення кредиту.
Будьте уважні. Зазначайте тільки ті дані, що належать саме Вам. Вся надана Вами інформація перевіряється. У випадку недостовірності переданих даних CreditLite відмовляє в отриманні грошей.