0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит через інтернет


Нарівні з покупками в віртуальній мережі, інтернет позика – не менш популярна послуга. Це зручний і простий спосіб отримати гроші, не виходячи з дому, протягом декількох хвилин. Незважаючи на те, що розмір процентної ставки в мікрофінансових організаціях вище, ніж у банку, послуга не втрачає актуальності. Адже коли терміново необхідні гроші, часу для відвідування банку і збору документів не залишається.

Взяти кредит через інтернет можна цілодобово, в будь-який день тижня. Процедура оформлення зрозуміла, не вимагає спеціальних навичок або знань. Суму кредитування і термін позичальник визначає самостійно. Залежно від компанії, її розмір становить до 25 тис. грн. на 12 місяців. Розмір відсоткової ставки встановлюється МФО індивідуально, дана інформація міститься на сайтах компаній.

Заповнена заявка розглядається системою автоматично, тому на це потрібно не більше п'яти хвилин. При позитивному рішенні гроші надходять на банківську карту миттєво.

Як взяти кредит в інтернеті?

Бажаючи оформити і отримати кредит в інтернет, треба дотримуватися нескладних рекомендацій. Дана процедура проста і зрозуміла в компанії Creditlite.

 • - Зареєструватися на офіційному му сайті Creditlite, створити особистий кабінет.
 • - Визначити суму і термін кредитування. Для цього зручно користуватися віртуальним калькулятором. Він автоматично розраховує розмір комісії та дату внесення обов'язкового платежу.
 • - Далі необхідно заповнити заявку. Слідуючи підказкам, потрібно вказати персональні дані, не допускаючи помилок. Якщо система виявить недостовірну інформацію або помилки, це автоматично сформує відмову.
 • - Позичальник повинен внести дані банківської картки та провести її верифікацію.
 • - Після цього заявка відправляється на розгляд.

При позитивному рішенні, інтернет займ на карту перераховується протягом декількох хвилин, після цього можна користуватися грошима на власний розсуд. Про рішення повідомляється в СМС-повідомленні, а в особистому кабінеті компанії необхідно ознайомитися і підписати кредитний договір.

Хто може оформити кредит через інтернет?

Щоб отримати кредит через інтернет, необхідно відповідати ряду умов, а саме:

 • - мати вітчизняний паспорт з місцем реєстрації;
 • - володіти ідентифікаційним номером;
 • - мати особисту діючу банківську карту;
 • - мати мобільний телефон.

Згідно з чинним законодавством, позичальником може стати повнолітній громадянин України, який постійно проживає на території країни. Деякі компанії видають інтернет кредит на карту після досягнення 21 року.

Як погасити інтернет-кредит?

Отриману через інтернет позику онлайн погасити так само просто, як і її оформити. Для зручності позичальників існує кілька способів:

 • - оплатити кредит в особистому кабінеті організації за допомогою банківської карти;
 • - скористатись інтернет-банкінгом;
 • - за допомогою платіжного терміналу;
 • - в касі будь-якого банку, для цього необхідно мати інформацію про реквізити (вони знаходяться на сайті МФО).

При оплаті в терміналі або касі банку, необхідно враховувати, що за послуги стягується комісія.

Щоб не виникло заборгованості, необхідно проводити платіж завчасно, адже при цих способах оплати гроші зараховуються на рахунок МФО не миттєво.