0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Моментальний кредит


Громадяни України позитивно оцінили кредитування і користуються послугами фінансових компаній. Заздалегідь плануючи дорогу покупку, багато хто воліє звертатися до банківської установи. Хоча для цього необхідно виконати ряд умов:

 • - підготувати довідку з місця роботи;
 • - знайти поручителя;
 • - мати заставне майно.

На жаль, навіть за умови наявності всіх документів і виконанні вимог банку, гарантії в тому, що гроші будуть отримані, не існує.

А ось якщо виникає непередбачена ситуація, і терміново необхідна сума грошей, оптимально звертатися в мікрофінансову компанію. МФО видають моментальний займ за умови наявності тільки паспорта та ідентифікаційного номера. Сервіси доступні цілодобово, в будь-який день тижня. Оформлення в МФО просте і зрозуміле. Щоб отримати кредит, необхідно заповнити заявку та дочекатися рішення системи. При позитивній відповіді кредит на карту моментально перераховується.

Мікрофінансові компанії надають як невеликі строкові кредити на суму до 10 тис. грн. на 30 днів, так і кредитування на 25 тис. грн. на 12 місяців. Завдяки цьому, кожен потенційний клієнт може вибрати онлайн-сервіс, який відповідає особистим потребам в засобах.

Де отримати миттєвий кредит на карту?

Тим, хто бажає отримати миттєвий кредит онлайн, необхідно уважно вибирати сервіс. Надійні компанії розміщують на сайті відскановані копії реєстраційних та ліцензійних документів з підписами й печатками. Також варто вивчити відгуки клієнтів про кредитні компанії. Існують недобросовісні структури, які нараховують додаткові комісії, що затримують перерахування коштів.

Термінові миттєві кредити без прихованих комісій та платежів доступні на сайті компанії Creditlite. Тут кожен громадянин країни, що досяг 21 року, може оформити заявку і отримати кредит в сумі 5 тис. грн. на 30 днів. Щоб стати клієнтом МФО, необхідно мати:

 • - внутрішній паспорт;
 • - ідентифікаційний номер;
 • - банківську карту;
 • - мобільний телефон;
 • - вихід в інтернет.

При повторному зверненні, сума кредитування збільшується до 10 тис. грн., за умови повного погашення раніше взятих зобов'язань. Розмір комісії за кожен день користування грошима для нових і постійних клієнтів становить 1,75%.

При бажанні, можна достроково погасити кредит, сплативши відсотки за фактичні дні користування.

А якщо немає можливості внести вчасно обов'язковий платіж, клієнт може оформити пролонгацію договору. При цьому потрібно заплатити тільки комісію за користування грошима.

Моментальний кредит - як оформити заявку онлайн

Оформлення та отримання онлайн-кредиту зрозуміле, просте. При виникненні питань можна скористатися підтримкою менеджерів. Послугу технічної допомоги надають багато кредитних компаній.

Процес оформлення аналогічний у всіх МФО. Щоб отримати моментальний кредит онлайн на карту, необхідно:

 • - вибрати мікрофінансову компанію;
 • - зареєструватися на сайті;
 • - вибрати суму і термін кредитування. Це зручно робити за допомогою віртуального лічильника на сайті, він швидко розраховує розмір комісії та дату внесення платежу;
 • - заповнити заявку. Тут вказуються особисті дані. При заповненні важливо вносити повну і достовірну інформацію, не пропускати рядки і поля, не припускатися граматичних помилок;
 • - вказати дані банківської картки, провести її верифікацію, при цьому з рахунку автоматично списується і повертається незначна сума грошей (не більше однієї гривні). Це необхідно для підтвердження особи клієнта;
 • - відправити заявку на розгляд.

В процесі розгляду внесені дані звіряються з інформацією Бюро кредитних історій, іншими реєстрами. Перевірка проводиться автоматично, тому на це йде не більше п'яти хвилин.

Відповідь надходить на мобільний телефон клієнта, або в особистий кабінет. При позитивній відповіді, необхідно підписати кредитний договір, далі моментальний займ на карту перераховується протягом декількох хвилин.

Хто може отримати миттєву позику на карту?

Багато МФО надають миттєві позики онлайн на однакових умовах. Різні вимоги стосуються тільки віку клієнтів. Ними можуть стати громадяни України з 18 або 21 років. Також існують деякі обмеження для людей, які досягли пенсійного віку. Ці дані можуть відрізнятися, більш детальна інформація міститься на сайтах МФО.

Щоб отримати миттєву позику, не обов'язково мати високий щомісячний дохід. Як показує досвід і відгуки користувачів, отримати терміновий онлайн-кредит можуть безробітні, домогосподарки, студенти та інші громадяни. При цьому не потрібні поручителі, заставне майно або довідка про доходи.

Однак, лояльне ставлення до клієнтів не дає стовідсоткову гарантію на схвалення заявки. Випадки відмов трапляються, і найбільш часто це виникає якщо:

● людина має невиплачений кредит;

● дані клієнта значаться в «чорному» списку Бюро кредитних історій;

● при заповненні заявки внесені дані іншої людини.

Через те, що заявка перевіряється автоматично, граматичні помилки сприймаються як обман, на підставі цього формується відмова.