0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит студентам


З фінансовою скрутою стикається кожна людина. Найбільш часто брак грошей відчувають молоді люди, студенти. І хоча сучасна молодь вважає за краще, крім стипендії, мати додаткове джерело доходу, його виявляється недостатньо для покупок, відпочинку, розваг.

Вирішити тимчасові труднощі - оформити кредит студентам онлайн на карту сьогодні нескладно. Мікрофінансові організації надають кредит студентам та іншим громадянам України, швидко, без відмов. Скористатися послугами можна цілодобово. Оформлення позики займає не більше 30 хвилин.

Бажаючи повторно скористатися онлайн-кредитом, це можна зробити в декілька кліків. Адже тоді не треба буде заповнювати повторно заявку, досить тільки вказати суму і термін кредитування.

Так, компанія Credit Lite пропонує кредит безробітним студентам, перевагами сервісу є:

 • - швидке оформлення і розгляд заявки;
 • - різноманітні способи погашення позики;
 • - лояльне ставлення, видається кредит, як безробітним студентам, так і працюючим учням, домогосподаркам, пенсіонерам, інвалідам, іншим людям з невисокою платоспроможністю.

Мікрокредітнї компанії перераховують гроші на карту цілодобово, при цьому немає необхідності готувати довідку про доходи, заставу.

Як отримати кредит студенту?

На вітчизняному фінансовому ринку багато МФО пропонують скористатися своїми послугами. Як правило, процес оформлення та повернення грошей аналогічний, відмінності полягатимуть в розмірі процентної ставки, відповідальності за прострочення обов'язкового платежу.

Компанія Credit Lite цінує кожного клієнта і надає кредит студенту на загальних підставах, без прихованих комісій і платежів. Нові клієнти можуть взяти позику на суму до 5 000 грн. на 30 днів, розмір відсотків за користуванням становить 1,75 в день.

При повному виконанні зобов'язань, при наступному зверненні, компанія видасть кредит онлайн студенту на суму до 10 000 грн.

Щоб оформити кредит студенту без роботи, необхідні:

 • - паспорт;
 • - ІПН;
 • - мобільний телефон;
 • - іменна банківська карта;
 • - доступ в Інтернет.

Погасити займ також просто, як і його оформити. Це можна зробити:

 • - в особистому кабінеті;
 • - через платіжний термінал;
 • - в онлайн-банкінгу;
 • - касі банку.

У компанії Credit Lite щодо кожного клієнта працює програма лояльності. Завдяки знижкам і акціям з використанням промокоду, можна оформити кредит студенту без роботи на вигідних умовах.

При неможливості внести в строк обов'язковий платіж, можна продовжити термін дії договору. При достроковому погашенні позики, провадиться перерахунок процентної ставки.

Кредит студенту на карту: процедура оформлення

Щоб взяти кредит студенту на карту в компанії Credit Lite, необхідно пройти стандартну процедуру:

 • - зареєструватися на сайті;
 • - вибрати суму, термін кредитування;
 • - заповнити анкету;
 • - виконати верифікацію;
 • - очікувати рішення системи.

При позитивній відповіді, на електронну адресу надійде кредитний договір. Кредит студентам на карту не буде перерахований, якщо позичальник не погодиться з умовами. Після підписання договору, кредит на карту студенту перераховується через кілька хвилин.

Кредити готівкою студенту, втім, як і іншим категоріям громадян, не надаються. Гроші перераховуються на рахунок банку, а для їх отримання необхідно мати іменну пластикову карту.

Що може бути причиною відмови по кредиту студентові в Credit Lite?

Мікрофінансова компанія Credit Lite відрізняється лояльним ставленням до позичальників. Щоб отримати кредит онлайн студентам, необхідно мати паспорт, ІПН, постійно проживати в країні.

Відсутність постійного доходу не є підставою для відмови при бажанні, взяти кредит студенту.

Основні причини відмови наступні:

 • - клієнт не має громадянства країни;
 • - наявність прострочених зобов'язань в інших МФО;
 • - при заповненні анкети допущені граматичні помилки, пропущені рядки або поля.

Кредит студентам з 18 років не буде виданий, компанія проводить кредитування громадян, які досягли 21 року.

Безвідсотковий кредит студентам перераховується після обов'язкової верифікації. Для її проведення баланс повинен бути позитивним, а термін дії не закінчуватися в період дії договору.