0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит з 18 років


Фінансові труднощі можуть виникнути у людей різного віку. І якщо люди середнього віку можуть скористатися послугами банків, то молоді, яка тільки досягла повноліття, дана послуга практично недоступна.

Допоможуть вийти з положення мікрофінансові організації, що надають кредит з 18 років. Популярність онлайн кредитів постійно збільшується. Крім того, що завдяки МФО, можна оформити кредит онлайн на карту з 18 років, громадян приваблює:

 • - швидкий, простий процес оформлення - оформити і взяти позику можна без довідки про доходи, потрібні тільки паспорт, ІПН, близько півгодини часу;
 • - доступність послуги в будь-який час доби і день тижня;
 • - зручні, різноманітні способи погашення коштів;
 • - лояльне ставлення до клієнтів - взяти позику можуть люди з невисокою платоспроможністю;
 • - можливість достроково закрити кредитний договір і заощадити власні кошти;
 • - доступна пролонгація договору.

Щоб взяти кредит онлайн з 18 років на карту, необхідно мати особисту банківську карту, мобільний телефон, доступ в інтернет. Також необхідно мати громадянство України і постійно проживати на території країни.

Де отримати кредит онлайн з 18 років без відмови?

На ринку фінансових послуг існує велика кількість компаній, що надають позики. Вирішивши оформити кредит онлайн з 18 років, варто уважно вивчати умови надання коштів.

В першу чергу, необхідно вивчити інформацію про правовстановлюючі документи компанії. Надійні МФО не приховують дані про державну реєстрацію та ліцензію. Наприклад, на сайті компанії Credit Lite представлені відскановані копії документів, вони доступні для користувачів. На сервісі Credit Lite здійснюється шифрування персональних даних клієнтів, що виключає її використання зловмисниками.

Щоб грошовий кредит з 18 років не став причиною значних фінансових труднощів, необхідно ознайомитися: з комісіями за користування грошима; розміром штрафу за прострочення; умовами продовження кредитного договору; способами погашення.

Вирішивши стати клієнтом МФО і взяти кредит з 18 років без відмови, необхідно відповідально ставитися до операції і не брати позику, сума за якою разом з відсотками, значно перевищує місячний дохід.

Кредит з 18 років на карту: процедура оформлення

Вивчивши умови надання позики, можна приступати до оформлення. Щоб отримати кредит онлайн на карту з 18 років, необхідно виконати наступне:

 • - зареєструватися на сайті МФО;
 • - вибрати суму, термін кредитування;
 • - заповнити анкету;
 • - пройти верифікацію банківської карти;
 • - почекати рішення системи;
 • - погодитися з умовами кредитного договору.

При позитивному рішенні, кредит з 18 років на карту перераховується протягом декількох хвилин. Після цього грошима можна користуватися на власний розсуд.

Заявка на позику розглядається автоматично, щоб не отримати відмову, необхідно вказувати повну інформацію, без помилок і неточностей.

Про рішення щодо позики повідомляється в СМС-повідомленні, електронним листом або в особистому кабінеті.

Чому іноді не виходить взяти кредит з 18 років в Credit Lite?

На підставі відгуків клієнтів, в компанії Credit Lite, відсоток відмов незначний. На сайті можна взяти кредит з 18 років, гроші надаються громадянам, з невисоким доходом.

Щоб отримати кредит з 18 років без довідки про доходи, необхідно володіти іменною банківською картою, на рахунку повинно бути не менше 1 гривні, для проведення верифікації.

Однак, скористатися кредитом в компанії Credit Lite не вийде, якщо:

 • - позичальник має прострочені позики в інших МФО;
 • - за людиною числиться діючий займ;
 • - громадянин вказав недостовірні дані при заповненні заявки.