0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит пенсіонерам


Кредит пенсіонерам: наскільки безпечно

Брак грошей часто супроводжує людей пенсійного віку. І якщо гроші потрібні терміново, а часу на їх пошук у родичів або знайомих немає, варто скористатися послугами мікрофінансових компаній.

Так можна отримати невелику суму на споживчі потреби, при цьому не доведеться готувати фінансові документи, шукати поручителів. Завдяки МФО, можна оформити кредит і отримати суму як на кілька днів, так і на цілий місяць, без всяких умов.

Онлайн сервіси користуються високою популярністю у жителів України, процедура оформлення кредиту проста, зрозуміла, безпечна. Деякі громадяни пенсійного віку бояться оформляти кредити, брати на себе фінансові зобов'язання.

Однак реально оцінивши власні фінансові можливості, вчасно погашаючи зобов'язання, ризик стати заручником ситуації зводиться до нуля.

Як отримати кредит для пенсіонерів в Credit Lite?

Процес оформлення кредиту, як для пенсіонерів, так і для інших категорій громадян однаковий. Ніяких додаткових умов для людей пенсійного віку не пред'являється. Щоб отримати гроші, необхідно:

  • - зареєструватися на сайті;
  • - вибрати суму і термін кредитування. Для цього використовують віртуальний калькулятор, який автоматично розраховує суму комісії, визначає дату погашення;
  • - ознайомившись з розміром процентної ставки, можна приступати до заповнення заявки. Тут необхідно максимально повно вказувати особисту інформацію;
  • - ввести дані банківської картки;
  • - відправити заявку на розгляд.

Процес розгляду заявки займає не більше п'яти хвилин. При позитивному рішенні, необхідно ознайомитися і підписати кредитний договір. Після цього гроші надійдуть на банківську карту протягом декількох хвилин.

У чому плюси кредиту пенсіонерам на карту?

Переваги кредитування пенсіонерів в мікрофінансових компаніях очевидні:

  • - не потрібні довідка про доходи, заставу, поручителі;
  • - кредит оформляється онлайн, в будь-який час доби;
  • - процес заповнення заявки зрозумілий і простий;
  • - можливість самостійно вибрати необхідну суму і термін кредитування;
  • - погасити зобов'язання також просто. Це можна зробити онлайн, в особистому кабінеті сервісу, через платіжний термінал або онлайн-банкінг, також можна скористатися касою банку.

Чому Creditlite може відмовитися видати кредит онлайн пенсіонерам?

У компанії Credit Lite цінують кожного клієнта, тому відсоток відмов по заявкам низький, але має місце. Ніяких умов для клієнтів пенсійного віку не існує. Маючи паспорт України, ідентифікаційний номер, діючу банківську карту і мобільний телефон, скористатися послугами сервісу може кожен громадянин країни, що досяг 21 року.

Щоб оформити і отримати кредит, важливо не мати прострочених зобов'язань і відкритих кредитів в інших МФО. У заявці необхідно вказувати правдиву інформацію, не залишати незаповненими рядки.