0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит онлайн автоматом


Від непередбачених витрат і покупок ніхто не застрахований, і коли терміново необхідні гроші, часу для відвідування банку не вистачає. Завдяки мікрофінансовим компаніям, можна швидко, в будь-який час доби і день тижня, отримати автоматичний кредит на карту.

При цьому не потрібна довідка про доходи, заставу, поручителі. Основні вимоги для позичальника:

 • - повнолітній вік;
 • - наявність паспорта та ІПН;
 • - володіння особистою банківською картою і мобільним телефоном.

Вибравши сервіс та заповнивши заявку, необхідно кілька хвилин для схвалення заявки та перерахування обраної суми грошей. При оформленні кредиту онлайн автоматичне рішення по заявці надходить на номер мобільного телефону. При позитивній відповіді позика надходить на банківську карту і кошти можна використовувати на власний розсуд.

Швидкий розгляд заявки забезпечується за рахунок автоматизації. Всі дані клієнта перевіряються системою, при підтвердженні їх достовірності причин для відмови не існує.

Де отримати кредит на карту автоматично?

Сьогодні існує безліч онлайн компаній, що дозволяють отримати позику на карту автоматично. Бажаючи взяти гроші в борг, необхідно приділити увагу вибору МФО. Так, компанія Creditlite має багаторічний досвід роботи на ринку фінансових послуг.

Зареєструвавшись на сайті, нові клієнти можуть розраховувати на отримання від 500 до 5000 грн. на термін 30 днів. Щоденний обсяг комісії становить 1,75%. При своєчасному погашенні можна розраховувати на схвалення кредиту в сумі 10 тис. грн. А за рахунок того, що повторно заповнювати заявку не потрібно, кредит з автоматичним схваленням надходить на карту миттєво.

Стати клієнтами сервісу Creditlite можуть громадяни України, які досягли 21 року, мають громадянство і постійно проживають на території країни.

Автоматичний кредит - як оформити заявку онлайн

Бажаючи оформити кредит онлайн на карту автоматично, необхідно виконати наступне:

 • - зареєструватися на сайті МФО;
 • - вибрати суму і термін кредитування;
 • - за допомогою віртуального калькулятора визначити розмір комісії, дату погашення;
 • - заповнити заявку, вказуючи достовірні особисті дані;
 • - ввести дані банківської картки (вона повинна мати позитивний баланс, в іншому випадку неможливо провести верифікацію);
 • - відправити заявку на розгляд;
 • - дочекатися рішення системи.

При позитивному вирішенні в особистий кабінет надійде кредитний договір. З ним необхідно ознайомитися і підписати. Після цього вся сума перераховується на банківську карту позичальника.

Хто може отримати автоматичну позику на карту?

У всіх мікрофінансових компаніях не існує строгих обмежень щодо потенційних клієнтів. Багато МФО дають позику на карту з автоматичним схваленням громадянам після 18 років, при цьому не існує суворих вимог до платоспроможності.

У фінансових компаніях лояльно відносяться до кожного клієнта, тому отримати позитивне рішення і необхідну суму можуть:

 • - пенсіонери;
 • - інваліди;
 • - безробітні;
 • - студенти;
 • - домогосподарки та ін. громадяни з невисоким доходом.

Головні умови для отримання кредиту - це наявність основних документів, банківської карти, мобільного телефону, достовірне внесення особистих даних.