0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит онлайн з поганою кредитною історією


Деякі скептики вважають, що домогтися отримання кредиту з поганою історією практично неможливо, але насправді це абсолютно не так. Організація Credit Lite є відмінним помічником у сфері позик, адже з її допомогою можна спокійно взяти кредит онлайн на карту з поганою кредитною історією. Згаданий інтернет-сервіс створений таким чином, що видача грошей здійснюється оперативно, і поповнитися може як універсальна, так і кредитна карта будь-якого банку України. Credit Lite надає кредит з поганою кредитною історією для всіх громадян нашої держави старше 21 року, які віддають перевагу комфорту і мінімальній кількості зусиль.

Щоб продуктивно взяти кредит з поганою кредитною історією, потрібно просто відвідати відповідний сайт і слідувати описаним на ньому процедурам. Немає необхідності чекати, поки відкриється фізичний банк, адже сервіс працює цілодобово і кредит онлайн з поганою історією можна оформити навіть вночі. При цьому можна залишатися вдома і витратити на весь процес не більше півгодини. Сума першої позики може досягати 5 тис. грн., а якщо борг (сума + відсотки) будуть повернуті в зазначений термін, у людини з'явиться можливість отримати на карту займ, що досягає 10 тис. грн. Такий кредит вважається більш вигідним, адже нарахування досить значне.

Кредит на карту з поганою кредитною історією: особливості отримання

Не так і складно порадувати себе кредитом на карту з поганою кредитною історією, адже за допомогою онлайн сервісу цю саму кредитну історію можна значно поліпшити. Бажано подавати заявки на невеликі суми і повертати їх в строк, адже завдяки сприятимуть успішному досвіду, доступна сума буде рости, а кредитна історія відчутно поліпшуватися.

Якщо людина ніколи не мала справу з Credit Lite, то отримати кредит на карту миттєво з поганою кредитною історією навряд чи вийде, адже нові клієнти повинні чекати переказу грошей близько 8-10 хвилин. Блискавичної реакції системи на заявку та оперативне зарахування коштів на карту слід очікувати тільки в тому випадку, якщо перший борг успішно погашений і подана заявка відповідає вимогам. Позичальник повинен бути старше 21 року і представити необхідні документи: паспорт та ІПН. В даному випадку кредит на карту з поганою історією зараховується максимально швидко і з мінімальними вимогами. Найважливіше, про що позичальникові не можна забувати, що беручи кредит з поганою кредитною історією на карту, необхідно погасити борг вчасно і без затримок.

Позика з поганою кредитною історією: процедура оформлення

Успішно отримати мікропозику з поганою кредитною історією досить легко. Для сатисфакції заявки на видачу позики, необхідно просто заповнити наявні на сайті онлайн-форми, використовуючи тільки особисту і правдиву інформацію. На головній сторінці порталу є калькулятор, який допомагає визначити суму позики і моментально прораховує відсотки. Після того, як гроші і термін визначено, відправляється заявка, а вона повинна містити в собі відповіді на надані питання.

У самій анкеті немає нічого страшного, і всі дані надійно захищаються організацією. Більш того, конфіденційна інформація певно буде знаходитися під надійною протекцією. Під час реєстрування позики з поганою історією, потрібно вказати діючий мобільний телефон, адже саме на нього прийде смс, що містить позитивне або ж негативне рішення з приводу видачі кредиту з поганою кі.

Як уникнути відмови в Credit Lite при поганій кредитній історії?

Якщо людині терміново потрібні гроші і у неї погана кредитна історія, необхідно виконати всі умови, адже відмова можлива в таких випадках, як:

  • - Відсутність важливих документів;
  • - Запит занадто великої суми;
  • - Невідповідність віку позичальника для отримання позики;
  • - Неповноцінне заповнення онлайн-анкети; Внесення даних іншої людини;
  • - Наявність ще не погашеного боргу.

Онлайн кредит з поганою кредитною історією краще брати на невеликий термін і гроші бажано внести не пізніше фінальної дати, щоб не погіршити ситуацію. Бажаючи успішно отримати кредит, слід акуратно ставитися до фінансових онлайн-позик і гасити борг вчасно.