0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит онлайн на карту Приватбанку


Завдяки розвитку технологій сьогодні, щоб отримати гроші в борг, не потрібно готувати масу документів і витрачати час на відвідування банківської установи. Розвиток фінансового ринку і діяльність мікрофінансових компаній дозволяє отримати швидкий кредит на карту Приватбанку, не виходячи з дому, в будь-який час доби. А лояльне ставлення до клієнтів, простий процес оформлення і доступні умови, забезпечують високу популярність онлайн-кредитування.

Далеко не всі люди можуть розпланувати бюджет, тому фінансові труднощі можуть спіткати кожного, незалежно від рівня доходу. Також ніхто не застрахований від незапланованих покупок, непередбачених обставин. Оптимальним виходом для багатьох є мікрокредитування.

Компанії працюють в режимі 24/7, щоб оформити і отримати позику на карту Приватбанку, необхідні тільки:

● паспорт;

● ідентифікаційний номер;

● мобільний телефон;

● вихід в інтернет.

Клієнтами онлайн сервісів можуть бути повнолітні громадяни України, які постійно проживають на території країни. При цьому рівень доходу має другорядне значення. Важливо не мати прострочених зобов'язань в інших фінансових компаніях, при заповненні заявки вказувати достовірні дані.

Де найкраще взяти кредит на картку ПриватБанку?

Високий попит на швидкі кредити, створює умови для створення нових мікрофінансових компаній. Бажаючи взяти кредит на картку Приватбанк, необхідно вибирати надійний сервіс, що не один рік надає фінансові послуги та має позитивні відгуки клієнтів.

Так, компанія Creditlite дозволяє оформити кредитний договір громадянам країни, які досягли 21 року. Нові клієнти можуть розраховувати на отримання суми від 500 до 5000 гривен на строк 30 днів. При своєчасному виконанні зобов'язань можна оформити кредит на карту Приват в сумі 10 тис. грн. на 30 днів. Розмір відсоткової ставки для нових і постійних клієнтів однаковий і становить 1,75%.

У компанії цінують кожного клієнта, для цього розроблена і діє програма лояльності. При неможливості вчасно внести повну суму можна оформити пролонгацію договору, заплативши тільки комісію за користування грошима.

Взяті в борг гроші можна повернути достроково. При цьому проводиться перерахунок процентної ставки з урахуванням фактичних днів користування кредитом.

Компанія постійно проводить розіграш призів і подарунків.

Всі умови кредитного договору прозорі, розгляд заявки проводиться протягом п'яти хвилин, при позитивному рішенні, гроші відразу надходять на карту клієнта.

Хто може отримати кредит на картку ПриватБанку?

Оформити і отримати онлайн кредит на карту Приватбанку можуть громадяни України, які постійно проживають на території країни і досягли повноліття. Завдяки тому, що в компаніях лояльно відносяться до всіх клієнтів, займ на карту Приватбанку онлайн доступний:

● пенсіонерам;

● домогосподаркам;

● безробітним;

● інвалідам;

● студентам;

● людям, які мають зіпсовану раніше кредитну історію.

Щоб заявка була схвалена, необхідно вказувати достовірні дані, не допускати граматичних помилок. Через те, що перевірка проводиться автоматично, помилки сприймаються як обман.

Термін дії банківської картки повинен бути актуальним протягом усього терміну кредитного договору.

Незважаючи на лояльне ставлення до потенційних позичальників, незначний відсоток відмов по заявкам існує. Наявність боргу перед фінансовими організаціями, непогашені кредити, можуть стати причиною відмови при оформленні поточної заявки.

Процедура оформлення

Незалежно від обраного сервісу, послідовність дій для отримання грошей в борг аналогічна.

Щоб оформити кредит на карту Приватбанку, необхідно виконати дії:

● зареєструватися на сайті, створити пароль для входу в особистий кабінет;

● визначити суму позики, термін користування кредитом;

● розрахувати розмір комісії, дату обов'язкового платежу;

● заповнити заявку;

● активувати банківську карту, ввівши її дані і пройшовши верифікацію;

● відправити заявку на розгляд.

Заявка розглядається автоматично, для цього треба не більше п'яти хвилин. При схваленні онлайн кредит на карту Приватбанку надходить після підписання кредитного договору.