0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит 3000 грн


В Україні швидкими темпами розвивається фінансовий ринок. Завдяки діяльності мікрокредітних компаній, що дозволяють отримати невелику суму, багато громадян змогли вирішити фінансові труднощі.

Незважаючи на те, що розмір комісії за користування грошима набагато вище, ніж в банківських установах, послуга не втрачає актуальності. Адже оформити кредит, наприклад на 3000 грн, можна в будь-який час доби, не виходячи з дому. При цьому не потрібно:

 • - довідки про доходи;
 • - поручителів;
 • - застави.

Важливо й те, що рішення про видачу позики приймається швидко, протягом декількох хвилин. А оформити і отримати позику можуть люди, які не мають постійного місця роботи, безробітні, студенти, пенсіонери та інші категорії громадян, які при зверненні в банк, з великою часткою ймовірності, отримують відмову.

А з огляду на паперову тяганину і тривалу процедуру оформлення кредиту в банку, бажаючи отримати невелику суму грошей терміново, набагато вигідніше скористатися послугами МФО.

Чи складно отримати кредит на 3000 гривень

Процес оформлення кредиту зрозумілий і простий, з цим завданням справляються люди, які не мають великого досвіду роботи на ПК. А якщо мікрокредитна компанія розробила мобільний додаток, то оформити позику можна через смартфон.

Процедура оформлення кредиту аналогічна у всіх МФО. Для цього необхідно виконати наступні дії:

 • - зареєструватися на сайті сервісу;
 • - вибрати суму, термін кредитування;
 • - заповнити заявку, вносячи дані, що запитує система;
 • - внести дані банківської картки;
 • - відправити заявку на розгляд.

До громадян, які бажають оформити мікрокредит і отримати гроші на карту, лояльне ставлення. Вказавши достовірні дані, і не маючи прострочені або непогашені зобов'язання, можна розраховувати на отримання позики.

Навіть маючи зіпсовану раніше кредитну історію, можна розраховувати на отримання позики. При першому зверненні, сума кредитування буде незначною, а при своєчасному погашенні позички, можна розраховувати на збільшення кредитування.

Для розгляду заявки потрібно не більше п'яти хвилин, після чого гроші зараховується на рахунок клієнта.

Які документи необхідні, щоб взяти 3000 грн в борг

Щоб оформити кредит на 3000 грн або іншу суму, буде потрібний тільки паспорт, ідентифікаційний номер та банківська карта, оформлена на ім'я позичальника. На відміну від банків, щоб оформити кредит в МФО, не потрібні:

 • - довідка про доходи;
 • - заставне майно;
 • - поручителі.

При заповненні заявки, деякі сервіси можуть запросити завантажити особисте фото, відскановані копії паспорта та податкового номера.

Наявність мобільного телефону та електронної поштової скриньки є обов'язковою умовою для отримання позики онлайн.

На адресу пошти надходить кредитний договір, з ним необхідно ознайомитися і підписати за допомогою електронного ключа. На номер мобільного телефону надходить СМС-повідомлення з результатом розгляду заявки.

Також дана інформація надходить в створений особистий кабінет на сайті сервісу. Важливо пам'ятати, не даючи згоду на обробку персональних даних і не підписуючи кредитний договір, отримати позику на карту не вийде.

Розрахунок виплат по кредиту 3000 грн.

Розрахунок процентної ставки по кредиту на 3000 гривень, на підставі умов кредитування в компанії Credit Lite: 

Термін кредитування, днів

Розмір комісії, грн.

Загальна сума, що підлягає сплаті, грн.

7

367,50

3367,50

10

525,00

3525,00

15

787,50

3787,50

20

1050,00

4050,00

30

1575,00

4575,00