0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

Кредит 10000 грн


У кожної людини трапляються незаплановані великі покупки, непередбачені фінансові вкладення. Щоб не відмовлятися від покупок, можна взяти 10000 гривень в кредит. Тим більше, що сьогодні ця послуга доступна кожному громадянину України.

Мікрокредитування дозволяє отримати позику на банківську карту на строк до 30 днів в режимі 24/7. Онлайн сервіси пропонують вигідні умови:

 • - необхідний мінімальний пакет документів: паспорт та ІПН;
 • - швидкий розгляд заявки;
 • - лояльне ставлення до клієнтів, отримати кредит на карту можуть люди з невисоким рівнем доходу;
 • - дострокове погашення позики;
 • - продовження терміну обов'язкового платежу.

Комісія за користування грошима в мікрокредитних компаніях вище, ніж у банку, вона нараховується за кожен день користування. Однак, коли виникає питання, «де взяти 10000 грн. терміново», і є реальна можливість отримати всю суму без довідки про доходи, не виходячи з дому, розмір комісії має другорядне значення.

Як отримати кредит 10000 грн?

Щоб оформити кредит 10000 грн. на карту, необхідно відповідати умовам:

 • - бути громадянином України, проживати на території країни;
 • - мати внутрішній паспорт, ІПН, місце реєстрації;
 • - володіти особистою банківською картою, мобільним телефоном.

Кредитні сервіси лояльно ставляться до клієнтів, тому можна отримати кредит 10000 грн. без довідки про доходи, що важливо, якщо людина не має офіційного працевлаштування або тимчасово не працює.

Так, мікрокредитна компанія Creditlite надає позики на 10 тис. грн. громадянам, які досягли 21 року, на термін 30 днів. Розмір комісії за кожен день користування грошима становить 1,75%. Вся сума без прихованих платежів перераховується на картку протягом декількох хвилин, після позитивного рішення.

Отримати кредит на суму понад 5000 грн. можна при повторному взятті кредиту в Creditlite, з кожним новим зверненням доступна до позики сума збільшується і може досягати максимум 10000 грн.

Бажаючи скористатися послугами сервісу і отримати кредит онлайн до 10000 грн., Необхідно виконати наступне:

 • - зареєструватися на офіційному сайті Creditlite;
 • - вибрати суму і термін кредитування;
 • - ознайомитися з розміром комісії і датою погашення;
 • - заповнити заявку;
 • - вказати дані банківської картки;
 • - відправити заявку на розгляд.

Рішення повідомляється на вказаний номер мобільного телефону, протягом декількох хвилин. При позитивній відповіді і підписанні кредитного договору, вся сума надходить на карту.

Як погасити онлайн кредит на 10 тисяч гривень?

До будь-якої фінансової операції необхідно ставитися відповідально. Вирішивши оформити кредит на 10000 грн., необхідно ознайомитися з правилами погашення позики, не пропускати дату обов'язкового платежу.

Для зручності клієнтів, онлайн-сервіси пропонують кілька способів погашення кредиту. Найбільш простий і зручний, це онлайн в особистому кабінеті МФО. Для цього варто скористатися банківською картою, на яку перераховувалися гроші.

Погасити позику можна в особистому кабінеті банку, що видав картку, при цьому можуть знадобитися реквізити МФО (вони вказуються на сайті сервісу).

Також можна скористатися платіжними терміналами. При цьому, за послугу переказу коштів від загальної суми утримується комісія. Щоб не зіткнутися з погашенням позики в неповному обсязі, необхідно мати запас грошей.

Провести погашення можна в касі банку. В цьому випадку, необхідно мати реквізити МФО, враховувати те, що кошти будуть зараховані на рахунок не миттєво. Тому проводити оплату необхідно заздалегідь.