bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 13-02-2022
Істотні умови кредиту

Як отримати кредит онлайн?


1. Сума і термін

За допомогою кредитного калькулятора на головній сторінці сайту необхідно вибрати суму і термін кредитування, після чого натиснути кнопку "Оформити кредит". Якщо ви вже користувалися нашим сервісом, оформити наступну Заявку можна в Особистому кабінеті - весь процес займе не більше 2-х хвилин. З кожним повторним кредитом доступна вам сума буде поступово збільшуватися. При цьому максимальний розмір становить 10 000 грн.

2. Оформлення заявки

Після натискання кнопки "Оформити кредит" відкриється анкета, яку потрібно заповнити. Користувачеві потрібно вказати деяку соціальну інформацію, а також дані паспорта (старого чи нового зразка), банківської карти і ІПН. Рішення по заявці приймає автоматизована система протягом декількох хвилин.

3. Верифікація карти

Щоб упевнитися, що саме ви є власником зареєстрованого банківської карти, проводиться верифікація. Для цього на карті буде заблокована випадкова сума до 1 грн, яку потрібно вказати в якості перевірочного коду (наприклад, 0,38 грн). Дізнатися про заблоковану суму можна за допомогою інтернет-банкінгу, СМС (якщо у вас підключена дана послуга) або зателефонувавши на номер гарячої лінії банку, в якому відкривалася карта. При цьому гроші не знімаються з рахунку - незабаром сума буде автоматично розблокована.

При спробі отримати кредит на брак карту, видану банком, з яким у CreditLite не підписаний договір про співпрацю, сервіс, з метою безпеки, може відхилити заявку.

4. Отримання грошей

Через кілька хвилин після верифікації карти і обробки заявки вам буде надіслано повідомлення з рішенням по кредиту в СМС і на email. Якщо заявка була схвалена, необхідно уважно ознайомитися з кредитним договором (в Особистому кабінеті або перейшовши за посиланням в email). Гроші будуть перераховані на карту тільки в тому випадку, якщо ви погодитеся з умовами договора. Як правило, кошти надходять на рахунок клієнта миттєво. В окремих випадках гроші можуть бути перераховані пізніше - це залежить від регламенту роботи банку, в якому була відкрита карта.