bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Сума погашення 2025.00 1000 грн
Дата погашення 12-11-2021

Безвідсотковий кредит


Безвідсотковий кредит: чи є підводні камені

Кредитування в Україні - популярна послуга. Швидке обслуговування, мінімальний пакет документів, можливість скористатися послугою в будь-який час доби - основні критерії, яким віддають перевагу громадяни. Важливо й те, що деякі компанії, видають безвідсотковий кредит. Пропозиція актуальна для людей, які вирішили вперше скористатися послугами фінансових компаній.

Безвідсотковий кредит онлайн надається з метою залучення нових клієнтів. Ніяких прихованих комісій та додаткових умов не існує. При оформленні першої позики, важливо уважно ознайомитися з умовами кредитування. При порушенні графіка виплати кредиту або внесення суми в неповному обсязі, піде нарахування процентної ставки, штрафу або пені. Причому, процентна ставка буде нарахована за весь період користування позикою.

Тому щоб не посилювати фінансовий стан, вирішивши оформити перший кредит, важливо виконувати всі умови, погашати позику завчасно, в повному обсязі.

Як отримати безвідсотковий кредит онлайн

Процедура оформлення онлайн кредиту з перерахуванням коштів на карту, аналогічна у всіх мікрофінансових компаніях. Вибравши компанію, яка надає безвідсоткові кредити, необхідно зареєструватися на сайті, виконати наступне:

 • - за допомогою віртуального калькулятора визначити суму і термін кредитування. Тут одночасно висвітиться термін внесення обов'язкового платежу і сума. Як правило, розмір першого кредиту не перевищує 5 000 гривень, на термін 14 або 30 днів;
 • - ознайомившись з умовами, можна приступати до заповнення заявки. Особисту інформацію необхідно вказувати в повному обсязі, не пропускати рядки, не допускати помилки;
 • - далі заявка відправляється на розгляд;
 • - при позитивному рішенні, потрібно ознайомитися і підписати кредитний договір;
 • - після цього гроші надходять на банківську карту протягом декількох хвилин.

На сайті МФО, в кредитному договорі описуються не тільки з умови кредитування, але і способи погашення. Погасити безвідсотковий кредит можна як на сайті компанії, так і в банку, платіжному терміналі або через онлайн-банкінг.

Документи для отримання безвідсоткового кредиту на карту

Вирішивши взяти безвідсоткову позику на карту, необхідно підготувати документи:

 • - паспорт;
 • - ідентифікаційний номер;
 • - банківську карту;
 • - мобільний телефон.

Послуга оформляється онлайн, тому необхідний комп'ютер або інший гаджет з виходом в мережу. Щоб не отримати відмову, важливо:

 • - мати місце реєстрації;
 • - перевірити термін дії банківської карти, він повинен бути актуальним протягом усього періоду дії кредитного договору;
 • - карта повинна бути оформлена на ім'я позичальника;
 • - на рахунку повинна знаходитися невелика сума (не менше однієї гривні), в іншому випадку, неможливо провести верифікацію.

Залежно від обраного сервісу, висуваються різні вимоги до віку клієнта. Так, компанія Credit Lite надає позики громадянам, що досягли 21 року, деякі МФО видають кредити після повноліття.

Чи видає Credit Lite безвідсоткові кредити?

Компанія Credit Lite не надає безвідсоткові кредити онлайн. Для всіх клієнтів, постійних і тих, хто вирішив скористатися послугою вперше, розмір комісії становить 1,75 відсотка в день.

Клієнти, які подають заявку вперше, можуть розраховувати на отримання 5 000 гривень, на термін 30 днів.

При своєчасному погашенні фінансових зобов'язань, сума кредиту збільшується до 10 000 гривень. При порушенні терміну виплати, за кожен день прострочення нараховується пеня в розмірі 1,75 відсотка від загальної суми заборгованості.

Однак ситуації трапляється різні, і якщо неможливо внести платіж вчасно, можна скористатися пролонгацією договору, заплативши тільки комісію.