0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
bi
bi
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 12-06-2022
Істотні умови кредиту

ЛЕГКИЙ КРЕДИТ В ПОТРІБНУ МИТЬ!

ЛЕГКИЙ КРЕДИТ В ПОТРІБНУ МИТЬ!

ЛЕГКИЙ КРЕДИТ В ПОТРІБНУ МИТЬ!

ЛЕГКИЙ КРЕДИТ В ПОТРІБНУ МИТЬ!

Кредит онлайн - для кого?

Кредити на карту онлайн вже не перший рік вважаються одними з найбільш корисних фінансових послуг, які можна отримати за допомогою інтернету. Багато людей вже встигли скористатися всіма перевагами спеціалізованих сервісів з надання позик на карту, і одним з найкращих виявився Credit Lite. Тут кожен, кому необхідно отримати гроші на покупку, відпустку або будь-яку іншу мету, може сміливо вводити свої дані і в лічені хвилини отримати поповнення карти.

Сам процес оформлення і отримання кредиту на карту онлайн детально описаний на порталі, тому ніяких питань виникнути не повинно, головне серйозно поставитися до введення всіх даних і виділити на все про все близько 15-20 хвилин. Коли сума надійде на карту, людина отримає повідомлення і зможе витратити позику на будь-які цілі. Якщо ж у людини виникли деякі суперечливі моменти з приводу позики і бажання проконсультуватися, вона може скористатися зазначеним на порталі номером телефону для зв'язку з менеджерами, обговорити суму кредиту, термін та інші особливості.

Особливості отримання кредиту на карту від CreditLite

Credit Lite актуальний для тих людей, які мають потребу в грошах, мають при собі паспорт та ІПН, мають банківську карту будь-якої фінансової установи країни і мобільний телефон (імейл). Людина, що оформляє позику, повинна бути старше 21 року і бути громадянином України.

Максимальна сума першого кредиту на карту онлайн - 5 тис. грн., а при успішному погашенні і подальшим зверненням - 10 тис. грн. Кожна повнолітня людина, що потребує коштів, може сміливо звернутися до сервісу тільки тоді, коли у неї немає прострочення по кредитах. Заявки розглядаються в автоматичному режимі, тому якщо виконані всі умови, отримати гроші можна буде протягом 5 хвилин на банківську карту. Про результат розгляду позичальник дізнається завдяки отриманому смс з повідомленням на номер, вказаний під час реєстрації. Вся детальна інформація про позику представлена в Особистому кабінеті на сайті Credit Lite, де можна отримати відповіді на найпопулярніші питання. Варто звернути особливу увагу на те, що готівкою кошти не видаються, отримати можна тільки кредит на карту онлайн.

Кредит онлайн на карту: процедура оформлення

Отримати кредит на карту онлайн в МФО Credit Lite досить просто, і сама процедура складається з заповнення анкети, в якій потрібно вказати:

- ПІБ позичальника;
- номер телефону та адресу електронної пошти;
- спеціальне секретне питання і придумати відповідь до нього;
- пароль (також створений самостійно). Рекомендується відразу ж записати ці дані, щоб не втратити і не забути, адже вони будуть використовуватися для подальшого користування системою і отримання кредитів на карту.

Після перевірки всієї інформації, необхідно прийняти умови обробки даних і погодитися з іншими вимогами банківського сервісу одним кліком (поставивши галочку у відповідному рядку). Потім слід вказати персональну інформацію, адресу реєстрації, описати актуальну інформацію, вказати додаткові контакти і здійснити реєстрацію банківської карти. Сам процес досить простий і не займе багато часу, адже в кожному полі вказані підказки, що дозволяють зрозуміти, які саме дані необхідно ввести для того, щоб отримати кредит на карту на певний термін. Спеціалізований кредитний договір буде підписаний після отримання позитивного рішення по позиці, і його електронний варіант з'явиться в Особистому кабінеті користувача на невизначений термін (для подальшого друку).

Кому можуть відмовити в Credit Lite по кредиту онлайн?

Самі по собі відмови у видачі позик досить рідко трапляються, адже сервіс повністю автоматизований, а й такі ситуації можливі в тих випадках, коли:

  • - людина не досягла допустимого для отримання грошей онлайн віку (21 рік);
  • - дані введені неправильно або некоректно (система також може відмовити в позиці на карту, якщо анкета заповнена недостатньо повно і важливі поля порожні);
  • - внесена інформація не відповідає дійсності (якщо людина вказала не свої дані). Система проводить перевірки і якщо знаходить розбіжності, людина отримає відмову в позиці;
  • - у користувача є взятий раніше, але не виплачений кредит з чітко зазначеними термінами. Тільки після погашення боргу (основної суми, відсотків і штрафу) можна знову брати кредит на карту в Credit Lite.

Бажано вкрай серйозно поставитися до процесу заповнення анкети, якщо позичальник вперше бере кредит онлайн на карту, адже поява проблем знизить шанс успішного отримання грошей. Якщо ж у людини виникла непередбачена ситуація і повернути кошти вчасно не виходить, вона може продовжити термін позики.

Як погасити кредит на карту?

Погасити кредит онлайн так само просто, як і взяти позику. Зробити це можна за допомогою сайту creditlite.com.ua, де в Особистому кабінеті представлена така опція. Оплату можна здійснити як з карти, прив'язаної до аккаунту, так і з будь-якої іншої, попередньо верифікувати її в системі. Кредит онлайн також досить легко гаситься завдяки відповідним сервісам (iPay.ua, Portmone.com, MyPay і т. п.). Інтернет-банкінг є серйозним помічником у справі позик, адже реквізити Credit Lite вказані на порталі, а вказавши їх під час погашення кредиту онлайн, можна заощадити чимало часу. Слід зазначити, що актуальним є не тільки варіант гасіння кредиту онлайн, але і офлайн. В даному випадку можна відправитися в фізичне відділення банку і перевести всю суму позики з карти, або ж скористатися терміналами самообслуговування, які також візьмуть готівку і максимально оперативно здійснять поповнення.

Що загрожує за несплату кредиту в Credit Lite?

Якщо погасити позику в строк не вийшло, відбувається нарахування штрафних відсотків від суми заборгованості. Природно, чим довше людина буде тягнути, тим більшою буде сума боргу, тому в разі виникнення непередбачених обставин, бажано змінити термін погашення кредиту і більш серйозно підійти до цього процесу, інакше отримати знову займ на карту буде дуже складно.

Щоб клієнт міг бути впевненим в достовірності наданої інформації і оформити кредит онлайн без «підводних каменів» і сплати додаткових комісій, слід знати максимальну денну відсоткову ставку (APR), яка становить 1,7 відсотка (до 620.50 відсотків річних).
При отриманні необхідної грошової суми на 30 днів, приклад розрахунку наступний. При взятті 1000 грн. на 30 днів, сума до повернення складе 1510,00 грн. При цьому, якщо відбудеться затримка виплати в 5 днів, заборгованість клієнта складе 1680грн.По вимогу статті 12 ЗУ "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" надаємо інформацію, необхідну для укладення договору про надання фінансової послуги:
ТОВ "ФК" ЛАЙТ ФІНАНС "надає фінансові позики фізичним особам в гривні на строк до 30 днів. Вартість послуги становить до 620.50 відсотків річних. При порушенні умов договору нараховується пеня в розмірі 1,3 відсотка від суми заборгованості за кожен день такого порушення.
Додаткові послуги крім надання фінансової позики не надаються.
Сплата податків і зборів за рахунок фізичної особи в результаті отримання фінансової послуги не передбачена, крім випадків визначених в законодавстві України.
У разі дострокового припинення надання фінансової послуги, фізична особа повинна сплатити відсотки за користування позикою за фактичний період користування в разі якщо позика була надана. У разі якщо позика не було надано, дострокове припинення договору означає його розірвання, без необхідності сторін здійснювати будь-які оплати.
Врегулювання спірних питань, що виникають в процесі надання фінансової послуги і захисту прав споживача здійснюється в процесі письмового спілкування користувача з компанією засобами поштового / електронного зв'язку. Для листування використовується поштову адресу ТОВ "ФК" ЛАЙТ ФІНАНС "03150, Україна, м. Київ, вул. Червоноармійська, 129 електронна пошта info@creditlite.com.ua.
Реквізити органу, що здійснює держ. регулювання ринків фінансових послуг: Національний банк України місцезнаходження: 01602, м. Київ, вул. Інституцька, 9 номер телефону: 0800 505 240 12..
Компанія не пропонує фінансових послуг іншими фінансовими установами.