0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
Технічна перерва до 00:10
Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.
Зайдіть через кілька хвилин!
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 24-07-2022
Істотні умови кредиту

Мікропозики онлайн


Сьогодні в Україні діє на законних підставах велика кількість мікрокредітних компаній. Адже громадяни країни позитивно оцінили, і вважають за краще оформляти мікропозики онлайн на карту в компаніях МФО, ніж користуватися послугами банків.

Незважаючи на те, що банківські установи видають позики під більш низький відсоток, кредити онлайн видаються без довідки про доходи, дзвінків, застави. Важливо й те, що отримати позику можна цілодобово, а процес розгляду заявки займає кілька хвилин.

Щоб отримати кредит в банку, потрібно оформляти масу документів, і якщо людина не має постійного доходу, то ймовірність отримати позику дуже мала. Мікропозики онлайн без відмови отримують:

 • - безробітні;
 • - пенсіонери;
 • - студенти;
 • - інваліди та інші громадяни

Банківські установи відмовляють у видачі людям, які мають зіпсовану кредитну історію, мікрокредітні компанії лояльно ставляться до кожного клієнта і дають можливість отримати позику на невелику суму. При своєчасному виконанні зобов'язань, сума і термін кредитування збільшується.

Користувачі, які бажають отримати кращі мікропозики онлайн, підписуються на новини МФО, це дає можливість скористатися акційними пропозиціями, оформити кредит під низький відсоток.

Особливості отримання мікрокредиту онлайн на карту

На відміну від банків, МФО видають мікрокредити онлайн в будь-який час, гроші перераховуються на особисту банківську картку, без довідки про доходи, застави, поручителів.

Так, компанія Credit Lite дозволяє швидко вирішити фінансові труднощі: оформити і отримати мікрокредити на карту онлайн без прихованих комісією і платежів. Новим клієнтам доступна сума 5 000 гривень, на термін 30 днів. При повторному зверненні, за умови своєчасного виконання фінансових зобов'язань, сума кредитування збільшується до 10 000 гривень. Розмір відсоткової ставки за один день користування грошима становить 1,75.

Видаються мікрокредити на карту онлайн цілодобово, погасити фінансові зобов'язання також просто, як і отримати кредит. Це можна зробити:

 • - в особистому кабінеті сервісу;
 • - в платіжному терміналі;
 • - в інтернет-банкінгу;
 • - в касі банку.

При можливості, повернути суму можна достроково, в повному обсязі або частково. При цьому виконується перерахунок, комісія нараховується за дні фактичного користування кредитом.

Компанія Credit Lite пропонує послугу пролонгації договору. Так, сплативши тільки відсотки, можна відстрочити дату обов'язкового платежу.

Мікропозики на картку онлайн - доступна можливість дозволити фінансові труднощі.

Мікропозики цілодобово онлайн - наскільки це зручно?

Через маси щоденних справ і обов'язків, абсолютно не залишається вільного часу. Завдяки тому, що можна отримати позики цілодобово онлайн, вирішити фінансові труднощі набагато простіше.

Швидке оформлення та розгляд заявки, дозволяє отримати суму, якої бракує в протягом 30 хвилин.

Важливо й те, що кредитні компанії лояльно ставляться до клієнтів, адже мікропозики онлайн з 18 років - єдина можливість для молоді отримати гроші на споживчі потреби, не звертаючись за допомогою до родичів.

Мікропозики пенсіонерам онлайн - єдина надійна допомога без відмови.

У компанії Credit Lite надаються мікрокредити громадянам, які мають невисокий дохід: безробітним, студентам, домогосподаркам, інвалідам. Тут можуть отримати позику громадяни, із зіпсованою рані кредитною історією.

Оформити кредит можна з будь-якої точки країни, важливо мати банківську карту і персональний комп'ютер. Це дуже зручно, якщо труднощі з грошима виникли на відпочинку або у відрядженні.

Компанія Credit Lite пропонує новим і постійним клієнтам взяти участь в розіграші призів, скористатися акціями, промокодом, і отримати знижку при оформленні чергового кредиту.

Що може бути причиною відмови по мікропозиці в Credit Lite?

У компанії Credit Lite лояльно відносяться до кожного клієнта. Однак щоб термінові мікропозики онлайн на карту надійшли, необхідно при заповненні анкети вказувати повну особисту інформацію, не пропускати поля і рядки.

Видаються мікропозики онлайн на карту 24 години на добу, заявка перевіряється системою автоматично, тому важливо не допускати граматичні помилки.

Дані позичальника звіряються з інформацією в Бюро кредитних історій, реєстрами фізичних осіб, тому щоб отримати мікропозику по паспорту, не повинно бути прострочених фінансових зобов'язань перед іншими МФО.

Гроші не будуть перераховані, якщо:

 • - банківська карта належить іншій людині;
 • - у неї закінчився час дії;
 • - на рахунку немає коштів для проведення верифікації.

Позитивне рішення, без згоди з кредитним договором, не є підставою для перерахування коштів.