0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 25-07-2022
Істотні умови кредиту

Кредит онлайн без відмови


Кредит онлайн без відмови вже давно став неймовірно популярною послугою, що пропонується сервісом Credit Lite. Вся справа в тому, що процес оформлення здійснюється з дому, а простий інтерфейс сайту creditlite.com.ua дозволяє розібратися у всіх особливостях порталу та взяти кредит онлайн без відмови і дзвінків повнолітнім людям абсолютно різного віку (від 21 року). Економія часу також є ще одним фактором, адже щоб отримати кредит, не потрібно стояти в черзі, а всього лише заповнити анкету і почекати кілька хвилин відповідь системи.

Незалежність від часу та дня тижня дозволяє поповнити свою банківську карту шляхом отримання кредиту без відмови в будь-який час. Завдяки прозорості всієї процедури і наявності спеціального калькулятора на сайті, людина може розрахувати суму комісії. Сервіс особливо актуальний для тих людей, які хочуть взяти невеликий кредит онлайн без відмови терміново, адже повноцінні банківські установи в основному спеціалізуються на видачі великих сум. Портал позбавляє від необхідності збирати довідки і папери, адже документи про працевлаштування або рівень доходу не потрібні.

Кредити онлайн на карту без відмови:особливості отримання

Щоб порадувати себе кредитом на карту без відмови і перевірок, необхідно просто заповнити анкету на порталі Credit Lite і верифікувати карту. Варто відзначити, що позичальник повинен не тільки проживати в Україні, але ще і бути громадянином цієї країни. Гроші на карту без відмови будуть переведені тільки в тому випадку, якщо людина досягла 21 літнього віку і може надати власний паспорт і ідентифікаційний код. Номер мобільного телефону також дуже важливий, адже в разі задоволення запиту користувача з приводу переведення кредиту на карту терміново без відмови, на його смартфон буде відправлено відповідне смс повідомлення. Перевірити результат аналізу введених даних також можна і онлайн, завдяки відвідуванню Особистого кабінету.

Щоб успішно і оперативно взяти кредит на карту без відмови в Україні, необхідно ввести тільки правдиві дані. У разі необхідності не виключається варіант дострокового погашення отриманого кредиту на карту, і тоді людина зобов'язується оплатити відсотки тільки за час користування кредитом без відмови. Всі операції проводяться в онлайн режимі і ніяких дзвінків здійснювати не потрібно.

Позика без відмови: процедура оформлення

Перед тим, як приступити до оформлення швидкої позики на карту без відмови, необхідно відвідати стартову сторінку сайту, щоб ознайомитися з базовими особливостями співпраці. Процес оформлення мікропозики без відмови на карту відбувається після заповнення анкети, що включає в себе такі дані, як:

 • - ПІБ позичальника;
 • - Актуальний номер телефону;
 • - Спеціальне секретне питання і відповідь на нього;
 • - Імейл;
 • - Пароль;
 • - Інформація про особу;
 • - Зайнятість;
 • - Адреса реєстрації;
 • - Допоміжні контакти;
 • - Інформація про прив'язану банківську картку.

Після того, як система проаналізує всі внесені дані, займ без відмови буде зарахований на рахунок. Важливий момент: нові клієнти отримують необхідну суму (максимум 5 тис. грн.) протягом 10 хвилин, а перевірені позичальники мають позику практично моментально. Людині немає необхідності детально розписувати, для чого необхідний кредит без відмови.

Що може бути причиною для відмови в Credit Lite?

Відмова на отримання кредиту онлайн зустрічається досить рідко, тому багато шанувальників Credit Lite з задоволенням стають постійними клієнтами сервісу. Але іноді взяти кредит без відмови неможливо і серед причин появи такої неприємної ситуації виділяють:

Наявність простроченої або просто неоплаченої позики з пристойними відсотками.

 • - Людина може змінити терміни погашення, але взяти новий онлайн кредит, маючи ще актуальну позику, вже не вийде;
 • - Недостатнє заповнення анкети також може послужити причиною відмови, адже якщо інформації мало, система не зможе прийняти заявку;
 • - Кредит на карту онлайн без відмови може бути виданий тільки в тому випадку, якщо всі внесені дані правдиві, інакше - позику не буде видано;
 • - Прописування відомостей про іншу людину також є вагомою причиною для відхилення запиту.

Якщо людина не має паспорта або молодше 21 року, їй не варто сподіватися отримати позику онлайн без відмови.