0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 25-07-2022
Істотні умови кредиту

Кредит не виходячи з дому


Ситуації, коли терміново необхідні гроші, трапляються часто. Сьогодні вирішити дану проблему не складно. Можна звернутися в банк, до родичів або друзів.

Однак, як показує досвід, не завжди є час для відвідування банку, тим більше що для цього треба попередньо підготувати довідку про заробітну плату з місця роботи. Родичі та друзі готові надати моральну підтримку, а не фінансову.

Не знаєте, де взяти гроші не виходячи з дому? Скористайтеся послугами мікрофінансових організацій. В Україні діє велика кількість компаній, що видають онлайн-кредити на банківську карту. Сервіси працюють цілодобово, у вихідні та святкові дні, процес оформлення та отримання коштів займає не більше 30 хвилин.

Кредит онлайн на карту, не виходячи з дому – популярна послуга серед співвітчизників. Щоб отримати гроші, не потрібні довідка про доходи, застава або поручитель. За наявності паспорта та ідентифікаційного номера, позика перераховується на банківську карту.

Суму і термін кредитування позичальник обирає за особистим вибором. Мікрофінансові компанії дозволяють отримати від 500 до 10 000 гривен на строк до 30 днів. Розмір комісії має різне значення, в середньому вона не перевищує 2% за кожен день користування коштами.

Переваги онлайн кредитів не виходячи з дому

Незважаючи на те, що розмір комісії при онлайн-кредитуванні вище, ніж в банківській установі, послуга користуються популярністю в нашій країні. Основними перевагами є:

 • - можливість позичити гроші на карту, не виходячи з дому в будь-який час доби і день тижня;
 • - щоб отримати кошти, потрібні лише паспорт та ІПН;
 • - позичальник самостійно вибирає суму, термін користування грошима;
 • - швидкий розгляд заявки;
 • - низький відсоток відмов;
 • - можливість погасити кредит достроково, при цьому багато сервісів утримують комісію за фактичні дні користування коштами;
 • - можливість продовжити термін дії кредитного договору, тим самим відстрочити термін обов'язкового платежу, сплативши тільки відсотки за користування.

Керівництво мікрофінансових компаній лояльно ставиться до кожного клієнта, завдяки цьому оформити і взяти кредит онлайн швидко на карту, не виходячи з дому, можуть люди із зіпсованою раніше кредитною історією.

Невисокий рівень місячного доходу не є причиною для відмови в мікрокредитуванні. Скористатися послугами МФО можуть безробітні, пенсіонери, інваліди, домогосподарки, студенти та інші громадяни.

Як отримати кредит, не виходячи з дому?

Мікрофінансові компанії пропонують схожу процедуру оформлення. Щоб оформити кредит, не виходячи з дому, в компанії Creditlite, необхідно:

 • - зареєструватися на сайті, створити особистий кабінет;
 • - вибрати суму і термін кредитування. Для цього на сторінці є віртуальний лічильник. Залежно від суми і кількості днів, він здійснить розрахунок розміру комісії, визначить дату обов'язкового платежу;
 • - якщо загальна сума, що підлягає погашенню, влаштовує позичальника, необхідно заповнити заявку;
 • - в заявці зазначаються особисті дані, при цьому важливо заповнювати всі поля і рядки;
 • - далі вказуються дані банківської картки, проводиться її верифікація, для цього на рахунку повинна бути невелика сума, яка автоматично блокується і повертається, для підтвердження особи позичальника;
 • - далі заявка відправляється на розгляд.

Інформація, внесена потенційним клієнтом, розглядається автоматично, для цього потрібно не більше п'яти хвилин. Дані звіряються з реєстрами і Бюро кредитних історій. Бажаючи швидко отримати гроші в кредит, не виходячи з дому, необхідно вносити достовірні дані, не допускати помилок, які сприймаються системою як обман.

Рішення повідомляється в особистому кабінеті позичальника або відправляється на номер мобільного телефону. В особистий кабінет надсилають кредитний договір. Його необхідно підписати, в іншому випадку кошти не будуть перераховані.

Як повернути гроші не виходячи з дому?

Процедура погашення кредиту така ж проста, як і процес оформлення. Погасити позику не виходячи з дому можна онлайн в особистому кабінеті МФО. Для цього треба скористатися банківською картою, на яку перераховувалися гроші, або іншою, попередньо провівши її верифікацію. При цьому кошти миттєво надходять на рахунок компанії, за переказ не береться комісія.

Повернути онлайн позику, не виходячи з дому, можна в особистому кабінеті банку, що видав картку. При оплаті через інтернет-банкінг можуть знадобитися реквізити МФО (вони вказуються на сайті сервісу). Засоби швидко зараховуються на рахунок.

Також є інші способи оплати:

 • - за допомогою платіжних терміналів. При цьому, необхідно враховувати, що послуга переказу коштів платна. Від загальної суми утримується комісія, і щоб не з'явилася заборгованість по кредиту, необхідно мати запас грошей;
 • - в касі банку. При цьому, необхідно мати реквізити МФО, враховувати, то, що кошти будуть зараховані на рахунок не миттєво. Тому проводити оплату необхідно заздалегідь.