0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
Технічна перерва до 00:10
Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.
Зайдіть через кілька хвилин!
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 24-07-2022
Істотні умови кредиту

Кредит безробітним


Ще зовсім недавно, люди, які не мають офіційної роботи або безробітні, не могли скористатися послугами банку, щоб оформити кредит. Адже в переліку обов'язкових документів значиться наявність довідки про доходи, також необхідно мати заставне майно, поручителів.

Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Завдяки діяльності мікрофінансових компаній, оформити і отримати позику, можуть громадяни без офіційного працевлаштування.

Кредит безробітним в МФО видається на загальних підставах, для цього необхідно мати документи:

 • - паспорт з реєстрацією;
 • - ідентифікаційний номер;
 • - мобільний телефон;
 • - банківську карту;
 • - доступ в Інтернет.

У компаніях МФО лояльно ставляться до кожного клієнта, тому якщо людина не має прострочених або непогашених фінансових зобов'язань, отримати позику, а також оформити кредит для безробітних не складе труднощів.

Мікрофінансові компанії доступні цілодобово, у вихідні та святкові дні. Процес заповнення заявки займає не більше 15 хвилин, після цього вона відправляється на розгляд. Внесені дані розглядаються системою автоматично, тому важливо не робити помилок, не перекручувати особисту інформацію.

При позитивному рішенні, гроші моментально надходять на карту.

Особливості отримання кредиту для безробітних

Незважаючи на лояльне ставлення, невеликий відсоток відмов після розгляду заявок існує. Отримати кредит без відмови безробітним цілком реально. Для цього необхідно виконувати наступні рекомендації:

 • - При заповненні заявки вказувати достовірну особисту інформацію.
 • - Якщо людина працює без офіційного працевлаштування, необхідно внести загальну суму доходу, що отримується в результаті діяльності.
 • - Для тих, хто перебуває на обліку в центрі зайнятості, треба вказати суму допомоги.
 • - У дохід можна включати державну допомогу, наприклад, посібник, пенсію, та інше.
 • - Важливо показати рівень особистої платоспроможності - основний критерій, на його підставі приймається рішення про видачу кредиту.
 • - Допущені помилки, навіть граматичні, сприймаються системою як обман. У цьому випадку автоматично формується відмова.

Оформити і отримати кредит безробітним на карту - доступна і проста процедура. При цьому важливо перевірити термін дії пластикової карти. Він повинен бути не тільки актуальним, але й не закінчуватися в період дії кредитного договору. Також для успішної верифікації, на рахунку повинен бути позитивний баланс.

Кредит для безробітних з поганою кредитною історією

Якщо взяти кредит безробітному не складає труднощів, то людині, яка має низький кредитний рейтинг, це зробити складніше. Хоча не буває однакових ситуацій, і кожен випадок розглядається індивідуально.

Якщо людина мала раніше прострочену заборгованість, то, звичайно ж, в Бюро кредитних історій є ці дані. При оформленні заявки на кредит, першорядне значення має не те, чи є у людини робота. Важливий кредитний рейтинг.

Якщо заборгованість погашена, хоч і з затримкою, але в повному обсязі, то шанси отримати кредит безробітним з поганою кредитною історією, досить високі.

На деяких сервісах, можливе обмеження по сумі кредитування. Однак, якщо позичальник своєчасно і в повному обсязі виконає зобов'язання, він не тільки підвищить якість кредитної історії, а й зможе розраховувати на більш високу суму кредитування.

Чому Creditlite може відмовитися видати позику безробітним?

У компанії Credit Lite лояльно ставляться до клієнтів, в тому числі і бажаючим, оформити і отримати позику безробітним. Відсутність офіційної роботи або низький рівень доходу не є причиною для відмови.

Заповнена заявка розглядається автоматично, при цьому враховується сукупність всіх факторів, достовірність даних.

Як показує досвід, відсоток відмов невеликий, проте він існує. Щоб отримати кредит онлайн безробітним та іншим позичальникам, необхідно:

 • - не мати прострочених і невиплачених фінансових зобов'язань;
 • - не мати відкритих кредитів в інших компаніях МФО. мати вік 21 рік;
 • - мати всі необхідні документи.