0 800 30 73 73 безкоштовно по Україні
пн-пт 9-18, сб. вс. ВИХІДНИЙ
Шановні клієнти, попри все, ми продовжуємо працювати для збереження вашої фінансової стабільності.
Тому підготували декілька важливих повідомлень:
1. Компанія ТОВ «ФК «ЛАЙТ ФІНАНС» зупиняє нарахування відсотків за кредитними договорами до припинення дії воєнного стану в Україні.
2. Також ми не застосовуватимемо штрафні санкції за несвоєчасне виконання умов кредитного договору в період дії воєнного стану.
3. Клієнтам, які мають заборгованість, буде зафіксовано суму до оплати станом на 23.02.2022.
Точну суму ви зможете дізнатись у своєму Особистому кабінеті.
Якщо відсотки продовжують нараховуватись – не турбуйтеся, наші технічні фахівці вже працюють над тим, щоб усе працювало коректно.
Технічна перерва до 00:10
Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.
Зайдіть через кілька хвилин!
bi
bi

легкий кредит
для швидкого підйому

1500

грн

20

днів
я маю промокод
Загальна вартість кредиту: 2025.00 1000 грн
Загальні витрати за кредитом: 510грн
Дата погашення 25-07-2022
Істотні умови кредиту

Кредит 1000 грн


Досить часто люди стикаються з нестачею невеликої суми грошей. Раптова необхідність купівлі медикаментів, запрошення на день народження, інше свято, можуть застати зненацька. Щоб не ставати заручником ситуації, можна оформити онлайн-кредит на 1 000 гривень. Це дозволить не звертатися з проханнями до родичів, знайомих, швидко отримати необхідну суму.

Мікрофінансові компанії видають онлайн-позики в національній валюті. Як правило, термін кредитування становить 30 днів, розмір процентної ставки за один день становить не більше 2 відсотків.

Онлайн-кредитування користується великою популярністю, клієнтами МФО стали тисячі українців. Щоб взяти кредит на 1 тис. грн. не вимагається довідка про доходи, сума перераховується на банківську карту відразу після затвердження заявки. Маючи паспорт і ідентифікаційний номер, можна оформити кредит від 500 гривень на кілька днів, або на весь місяць.

Мікрокредітні компанії працюють в режимі 24/7, щоб взяти позику, навіть не буде потрібно виходити з дому.

Як взяти кредит на 1000 грн.?

Для тих, хто вирішив взяти кредит на 1000 гривень, буде корисна інформація, що стосується процедури оформлення. Компанія Credit Lite характеризується надійністю, лояльним ставленням до клієнтів. Щоб оформити позику в компанії без відмови і отримати гроші на пластикову карту, необхідно:

 • - зареєструватися на сайті Credit Lite;
 • - визначити суму, термін позики;
 • - за допомогою віртуального калькулятора розрахувати розмір комісії, дату повернення;
 • - заповнити анкету;
 • - провести верифікацію банківської карти;
 • - очікувати рішення системи;
 • - при позитивній відповіді, дати згоду з умовами кредитного договору. Після цього, займ надійде на карту протягом декількох хвилин.

Розрахунок для погашення кредиту онлайн на 1000 грн.

Бажаючи оформити кредит на 1000 гривень, розмір комісії можна порахувати самостійно. Так, компанія Credit Lite надає позики з фіксованим розміром процентної ставки в рік 638,75. При оформленні кредиту на 1 тис. грн., На 7 днів, вартість позики складе 122,5 грн.

За 14 днів користування грошима, доведеться заплатити 245 гривень. Якщо кредитний договір оформити на 30 днів, сума комісії становитиме 525 гривень.

У порівнянні з банками, МФО пропонують більш високу процентну ставку, однак з огляду на те, що позичальник отримує гроші швидко при наявності мінімального пакету документів, витрати цілком себе виправдовують.

Як краще повернути гроші, взяті в Credit Lite?

Повернути виданий кредит можна кількома способами:

 • - в особистому кабінеті сервісу Credit Lite;
 • - в платіжному терміналі;
 • - в інтернет-банкінгу;
 • - в касі банку.

Позичальник повинен враховувати, що при оплаті через термінал, касу банку стягується комісія, гроші надходять на рахунок через кілька годин.